O nás

Věříme, že jídlo nemusí být jen potravou pro tělo, smlsnout si na něm může i vaše duše.

Navštivte restauraci Letňanská terasa a přesvědčte se sami. Restaurace se nachází v blízkosti letňanského lesoparku a je skvěle dostupná MHD, ze stanice Avia Letňany. Pokud jedete autem, není problém parkovat zdarma přímo v okolí restaurace.

Každé sousto musí stát za to

Náš tým v čele s šéfkuchařem Martinem Halenkovičem připravuje každý pokrm s láskou a péčí. Zkrátka děláme vše pro to, aby od nás každý host odcházel s dobrou náladou a skvělým zážitkem. V žaludku i na duši.

V kuchyni Letňanské terasy vycházíme z tradičních rodinných receptů, které kombinujeme s principy moderní gastronomie. Naším cílem je ale pokaždé totéž – opravdu dobré jídlo. Proto používáme výhradně čerstvé ingredience a při jejich úpravě dáváme přednost metodám, které co nejméně mění jejich strukturu, jako jsou pečení při nízké teplotě, nebo metoda sous-vide.

Objevujte s námi nové a nové chutě

V restauraci Letňanská terasa na vás čeká pokaždé něco nového. Kromě stálého jídelního lístku totiž sestavujeme každý den i obědová menu a nezřídka také speciální sezónní nabídky, v rámci kterých u nás ochutnáte speciality z různých světových kuchyní, připravené špičkovými šéfkuchaři. Na jaře tak u nás ochutnáte třeba salát s čerstvým špenátem, v létě steak z tuňáka a na podzim zase dezert z domácích jablek.

Posezení uvnitř i na prosluněné terase

Interiéry Letňanské terasy pojmou až 60 hostů. Dalších 40 si jich pak může posedět na příjemné venkovní terase, která se za chladného počasí v mžiku změní na zimní zahradu. Připraven pro vás máme i oddělený salónek a venkovní psí bar. Rádi vás tak přivítáme s celou rodinou, včetně vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Platit u nás můžete hotově, kartou i stravenkami. Kromě toho pak nabízíme i speciální dárkové poukázky.

Zastavte se za námi do Letňan na něco dobrého. Těšíme se na vás.